aula.pl


Kontakt


Humor


Jedzonko


Forum


korepetycje


Nowości!


Strona główna
korepetycje

Panna obrażalska

autor: Klaun Szyderca, dodano: 05.10.2006, 13:13

Właśnie skończyła się konferencja trzecioligowych działaczy PiS. Tematem był ostatni program TVN ?Teraz MY?. Koleżanka pana Jacka Kurskiego (tak sama się nazwała - że też ludzie wstydu nie mają) powiedziała, że politycy PiS nie będą przyjmowali zaproszeń do tegoż programu do czasu aż panowie Morozowski i Sekielski nie przeproszą jej kolegi. Za co? Za, jej zdaniem, skandaliczne i niezgodne z etyką dziennikarską zachowanie autorów programu.

Nie będę się odnosił do tematu tej konferencji. Pan Kurski już tyle rzeczy powygadywał, że nie jestem obiektywny (co chyba widać). Nie mogę zatem z czystym sumieniem ocenić kto ma rację. Zainteresowała mnie za to inna kwestia.

Wspomniana koleżanka pana Jacka Kurskiego powiedziała, że PiS nie ma zamiaru obrażać się na wszystkich dziennikarzy. Nie zamierzają bojkotować mediów. Jako dowód podała, że wraz z kolegą uczestniczy właśnie w konferencji.

Tak sobie pomyślałem, co by było gdyby tak PiS i cała reszta towarzystwa z Wiejskiej obraziła się na dziennikarzy. Ależ by zrobili krzywdę nam wszystkim. Nie moglibyśmy oglądać codziennie, emocjonujących niczym wenezuelskie telenowele, spektakli politycznych. Co by biedny naród zrobił bez codziennych relacji z zabaw Polską dużych chłopców i histerycznych panien? Biedni dziennikarze zmuszeni by byli do kręcenia więcej filmów z ukrytej kamery rodem z programu Mamy Cię!. Naprawdę straszne!

Czy ta pani nie zdaje sobie sprawy z tego, że to że jest tam gdzie jest zawdzięcza głównie temu, że pokazuje się w mediach? Przecież gdyby telewizja nie pokazywała jej samej oraz jej kolegów naród nawet nie wiedziałby o jej istnieniu (pomarzyć zawsze można). Proste pytanie: gdyby politycy PiS zbojkotowali wszystkich dziennikarzy, komu zrobiliby krzywdę?

Ja już nie wiem. Czy naprawdę po dostaniu się do sejmu ludzie tracą rozum i kontakt z rzeczywistością? A może naprawdę mają nas za motłoch, który wszystko kupi?

I na koniec: ta wesoła Pani z PiS powiedziała, że dziennikarze TVN zachowali się w sposób niegodny. Zostawiam to bez komentarza.

Swoją drogą dobrze, że mam w ręku władzę: pilota.
Do góry
komentarze
11.10.2006, 19:52
Karol
Niedługo będą zamykać dziennikarzy w więzieniu - sick!
Publikowane na stronie artykuły i komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów. Serwis aula.pl nie ponosi odpowiedzialność za ich treść.
Jeżeli artykuł lub komentarz narusza prawo, dobre obyczaje lub dobre imię osób trzecich, zgłoś go do usunięcia.
Podziel się!
Jesteś autorem fajnych materiałów, ściąg, opracowań?
Chciałbyś się nimi podzielić?
Prześlij je do nas a wrzucimy je na stronę!
Kliknij tutaj aby przesłać je do nas!